USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Politika

Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan masasındaki son anketin sonucunu açıkladı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, katıldığı ortak yayında gündeme dair açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan kabineye yönelik yaptığı açıklamaların ardından masasındaki yeni anketin sonuçlarında önde olduklarını açıkladı.

Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan masasındaki son anketin sonucunu açıkladı!
25-05-2023 22:10
Google News

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CNN Türk ve Kanal D ortak yayınında gündeme dair açıklamalarda bulunuyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Kılıçdaroğlu kazanırsa terör örgütleri kazanacak" dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan kabineye yönelik yaptığı açıklamaların ardından ise masasındaki yeni anketin sonuçlarında önde olduklarını açıkladı.
 

2. turda rekor katılım! İşte ülke ülke kullanılan oy sayısı2. turda rekor katılım! İşte ülke ülke kullanılan oy sayısı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmalarından satır başları şöyle:

"TELEVİYONA DAVET EDİYOR, BENİMLE OKMEYDANI SSK'YI MI KONUŞACAKSIN?"

"Biz bugüne kadar hep kendimizle yarıştık. Kendi rekorlarımızı yükseltme çabasında olduk. Bugüne kadar bizle eser ve hizmette yarışacak bir muhalefet bulamadık. Türk demokrasisin en büyük talihsizliği bu. Kılıçdaroğlu'nun bir açıklaması oldu. Televizyonlara davet ediyor. Benle ne konuşacaksın? Ortaya koyduğun bir eser yok. Okmeydanı SSK Hastanesi mi konuşacağım? Kandil'den gelen talimatları yerine getirebilmek için onların uzantısının desteğini isteyecek kadar zaafa düştün. Yüzde 1 bile oy potansiyeline sahip olmayanlara 40 vekil verdin. Bunları mı konuşacağım seninle? Bir de iftiraları var. Herhangi bir rehavet olmasa dahi tedbirimi almam lazım.